Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/iminno.com/public_html/wp-content/themes/marketing-expert/header.php on line 10
Kto ma haki na prezydenta? Czy mamy w końcu prezydenta całego narodu? - I'm inno! Innowacje
Blog Inne Prywatnie

Kto ma haki na prezydenta? Czy mamy w końcu prezydenta całego narodu?

Sąd najwyższy wg ludzi PO

Do tej pory to ja spamowałem porno-polityką, a teraz na FB mnie spamują… więc mam pytanie: Czy naprawdę to taka wielką przyjemność iść na wiecu ramie w ramie z takimi ludźmi jak Schetyna, Petru, Michnik czy Kijowski?! 🙂 Po co są Ci ludzie na tych wiecach? Nie da się tego zrobić bez ich udziału i pieniędzy? Czemu ich nie wygwizdacie tylko robicie im dobrze? Przecież oni w du*ie mają demokracje i wolność. Chodzi tylko o władzę i kase. Gdyby było inaczej, to mieli naprawdę wiele lat i okazji, by na spokojnie zreformować polski wymiar sprawiedliwości. Dlaczego tego nie zrobili? Bo im po prostu na rękę niewydolne i ułożone przez nich sądownictwo. Dlaczego nie wprowadzili chociażby losowego przydziału sędziego do sprawy? 28 lat ich „sprawiedliwości” oraz „demokracji” i takiej jednej małej zmiany nie można było wprowadzić?! 😀 Naprawdę nie dało się? Dlaczego?

BTW: Gdyby nie te cwaniaczki, to może i sam bym poszedł na spacer! 😉 Bo jakoś trafia do mnie niezawisłość sądów, ale czy faktycznie coś ma się zmienić na gorsze, to już nie wiem. Dla umoczonych polityków i urzędników na pewno zmiany są na gorsze, ale ja po prostu chce dożyć ich odpowiedzialności. Czy nie mam do tego prawa? 🙂

Naprawde uważacie, że warto wspierać ludzi, którzy:

  • Za PO zmielili ponad 7,5 miliona podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami ustawodawczymi. Samo obywatelskie referendum w sprawie JOW, to było 750 tys. podpisów! Tak Ci ludzie cenią głos obywateli! Mają go w du**ie. Chyba, że da się na nim zarobić… (Piszę o niegdyś przeze mnie kochanym PO)
  • zapewniali plecy Amber Gold i produkowali dziurawe prawo pod swoich kolesi (BTW AG, to był w pełni legalny biznes, bo takie mamy prawo, ale kilka osób przespało okazje, by powiedzieć M.P. STOP). Ci ludzie pasożytowali na spółkach skarbu państwa, bo wiedzieli, że są nietykalni. Jakoś teraz większość spółek skarbu państwa ma rekordowe zyski. Podejrzane! 😉
  • Za ich kadencji w modzie było wieszanie się w piątek. Seryjny samobójca poprzedniej władzy jakoś wyprowadził się z tego niedemokratycznego kraju?! 😀 Czy za tego socjalistycznego PiS były jakieś takie podejrzane samobójstwa? Nie przypominam sobie i właśnie taką mieliśmy sprawiedliwość za PO. :)) Dla ludzi, którzy coś wiedzieli wolność i życie kończyło się zazwyczaj w piąteczek, bo ślady musiały się same zatrzeć. 😉 A czy mam przypomnieć FOZZ? czy nasz idealny niezawisły system sprawiedliwości wygrał z tą komuną? Nie i tak ma pozostać wg panów opozycjonistów.

Sprawiedliwość w Polsce

Sąd najwyższy w Polsce

 

  • Co marsz niepodległości prowokowali zadyme, a jakoś teraz ludzie spokojniejsi? Wy sobie wyobrażacie tyle dni protestów za PO? By Was armatkami i gumowymi kulami przegonili, bo przecież pamiętamy, że robili tak wielokrotnie. Pamiętamy?! :))

Władza przyjazna patriotom

Poza tym co to za sprawiedliwość jak w tym teoretycznie istniejącym państwie:

  • Prosta sprawa potrafi trwać kilkanaście lat. Co pokrzywdzonej osobie z takiej sprawiedliwości? Natomiast wielu umoczonym politykom labirynty polskiego prawa są na rękę. Zapewniają wręcz nietykalność. Dlatego organizują te “spontaniczne” protesty! :))
  • Sądy są tak zawalone robotą (ale to już wina skomplikowanego, nieprecyzyjnego prawa stoworzonego przez naszych parlamentarzystów), że wyznaczają najbliższy termin rozprawy na za 9 miesięcy. To koszmar czy rzeczywistość? Miałem sprawę trwającą 3 lata, w 3 różnych sądach, a wyrok zapadł na drugim posiedzeniu. Naprawdę jest wszystko OK skoro to musiało trwać 3 lata? Naprawdę gdzieś mam taką sprawiedliwość. Takie rzeczy w normalnym państwie nie powinny mieć miejsca.
  • Polskie prawo naprawdę jest idealnym środowiskiem dla umoczonych polityków i dlatego przez tyle lat nikt nie miał w interesie normalną reformę. Teraz mamy demokratycznie wybranego J. Kaczyńskiego i widać nikt nie ma na niego odpowiednich haków, by go zastraszyć.  Dlatego on pierwszy odważył się cokolwiek z tym zrobić. Pewnie straci przez to wszystko, ale próbuje. Czy naprawdę sądzicie, że macie lepszy pomysł na naprawę polskiego wymiaru sprawiedliwości niż doktor prawa J.Kaczyński? Też za nim nie przepadam, ale na pewno nie jest przeciętnym politykiem.

Jakoś tak smutno mi jak widze jak wygląda polska scena polityczna. Cały czas wojna polsko-polska. Naprawdę jak się nie ogląda TVN i TVP, to mimo już któregoś niby końca polskiej demokracji reżyserowanego przez PO i lewicowe środowiska, to wszystko jest OK. 🙂 Żyjemy już niby w Koreii Północnej, a nic się w moim życiu nie pogorszyło i jak co tydzień w najbliższą środę wyskocze na drinka z przyjaciółmi. Poza tym na ulicy trochę jakby ludzie milsi…

Korzystając z okazji: Bardzo mnie cieszy, że w końcu mamy Prezydenta całego narodu, a nie tylko jednej słusznej partii. Nie przypominam sobie podobnej sytuacji za Prezydenta Komorowskiego, ale może po prostu mam bardzo słabą pamięć. Cieszy mnie, że jest szansa na lepsze przemyślenie reformy czegoś nazywanego wymiarem sprawiedliwości, a chyba każdy kto już miał kontakt z sądem albo prawnikami wie, że to tylko z nazwy ma coś wspólnego ze sprawiedliwością, bo dzisiaj jak kogoś stać na najlepszego prawnika, to prawo jest po jego stronie. To nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. Na szczęście jest nadzieja.

Mam nadzieje również, że była to samodzielna decyzja prezydenta, a nie taka zasugerowana przez np. A. Merkel, której to wywiad ma jakieś haki na np. kogoś z otoczenia prezydenta. Oby tak było.

You may also like
Innowacja, a imitacja
Innowacje w ujęciu wąskim i szerokim – innowacja a imitacja
Oczyszczacz powietrza - jaki wybrac?
Oczyszczacz powietrza. Jakiego i dlaczego nie kupować?
shares

Najwyższą formą docenienia jest lajk! ;)

Help spread the word. You're awesome for doing it! Dziękuje!